Preloader
Widget Image

Chocovia Chocolates 30 ülkeye ihracat yaparak Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından ihracat birincilik ödülü almıştır.

+90 (246) 556 55 76 info@chocovia.com.tr Isparta
Title Image

Hakkımızda

1991 yılında kurulan Beşler Kuruyemiş A.Ş., 2007 yılında leblebi ve leblebi çeşitlerinde üretimini üç kuşaktır sürdüren Korkmazlar A.Ş. bünyesine girerek sektöründe öncü firmalar arasında yer almıştır. Kuruyemiş çeşitleriyle ve bünyesinde AR-GE çalışmalarına bağlı olarak 2011 yılında çikolatalı draje üretimine başlamış ve Chocovia markasıyla kısa süre içerisinde 30 ülkeye ihracat yaparak Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından ihracat 1.lik ödülleri almıştır.

Yenilikçilik

Isparta’da bulunan fabrikamızda AR-GE çalışmalarına önem vererek kuruyemiş ve draje üretimine sürekli yenilikler katmaya devam etmekteyiz.

Kurumsallık

Kurumsallık adına büyük başarılara imza atan firmamız, özellikle teknolojik sistemleri takip ederek kapasitesini arttırmış, üretiminde özellikle hijyen ve insan sağılığına önem vermiştir.

Yüksek Kalite

Yüksek kalite ve gıda güvenliğine öncelik veren firmamız, BRC Food, IFS Food ve Helal sertifikalarına sahip olarak üst düzey standartlarda yaptığı üretimi kanıtlamıştır.

Hijyen ve Tazelik

Ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, üretimde hijyen ve tazeliği her zaman ön planda tutmaktadır.

Gıda Güvenliği

İnsan sağlığı öneminin bilincinde olan deneyimli personellerimiz ile gerek kuruyemiş gerekse draje üretimindeki kontrollerimiz hammadde alımından tüketiciye ulaşıncaya kadar devam eder.

Artan Ürün Yelpazesi

Gelişen teknoloji ile beraberinde yeniliklere açık olan firmamız gün geçtikçe ürün yelpazesini arttırmakta ve AR-GE çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

a
1935

Yılından Bu Yana

a
85+

Yıllık Tecrübe

a
30+

Ülkeye İhracat

a
1+

Birincilik Ödülü

Beşler Kuruyemiş, 9.000 m² kapalı alan ve 15.000 m² açık alanda üretimini gerçekleştirmektedir. Birçok bölgede depolar, satış mağazaları ve şubeler aracılığı ile tüketicilere ürünlerimiz sunulmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok kitleye hitap eden firmamız, güvenilir kimliği ve dürüstlüğünden ödün vermeden siz tüketicilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.